راهنمای خرید از بانه ویترین :

ثبت سفارش در بانه ویترین با توجه به ترتیب اولویت و اهمیت به دو شکل زیر امکان پذیر می باشد :

– ثبت سفارش تلفنی :

در این حالت کاربران اطلاعات محصول را در سایت مطالعه نموده و برای مقایسه و مشاوره بهتر با کارشناسان مشاوره و سفارش گیری بانه ویترین تماس گرفته و ضمن کسب اعتماد لازم و گرفتن تخفیف در قیمت ها با مکاتبه های صورت گرفته چه بصورت تلفنی یا پیامکی یا گپ در شبکه های اجتماعی با ما تجربه یک خرید مطمن و لذت بخش تر را خواهند داشت !

+در این روش کلیه عملیات ثبت سفارش بصورت تلفنی و پیامکی انجام خواهد شد و برای خریدار از طریق ایمیل یا تلگرام فاکتور و رسیدهای لازم ارسال خواهد شد!
+در این روش احتمال خطا تقریبا صفر است و کلیه مراحل با دقت انجام می شود چون در چند تماس تلفنی و مکاتبه دقیق همه موارد بین خریدار و کارشناس فروش بانه ویترین چک خواهد شد!

– ثبت سفارش اینترنتی :

کلیه فرایند ثبت سفارش از طریق سایت انجام خواهد شد به این ترتیب که کاربر با مطالعه اطلاعات کالا و مقایسه و انتخاب از روی سایت و یا با مشاوره تلفنی با کارشناسان فروش بانه ویترین سفارش خود را قطعی نموده و با انتخاب کالاهای مورد درخواست و اضافه نمودن به سبد خرید و عضویت در سایت امکان ثبت سفارش و تکمیل خرید را خواهد داشت!

+در این روش فرایند ثبت سفارش و همه موارد درخواستی سیستمی و از طریق فرم های سایت از کاربر دریافت شده و به محض ثبت به کاربر کد رهگیری و فاکتور رسمی ایمیل خواهد شد و سفارش از طریق پنل کاربری و کد رهگیری قابل پیگیری می باشد موارد بعد از سفارش از طریق پیامک به اطلاع کاربر خواهد رسید!
+در این روش در صورت وجود مشکل در سفارش ، پشتیبانی فروش با خریدار تماس گرفته و مشکل  را تلفنی مرتفع و راهنمایی لازم ارائه خواهد شد لذا بهتر هست قبل از ثبت سفارش یکبار تلفنی موضوع خرید و راهنمایی لازم در خصوص کالای مورد سفارش با پشتیبانان فروش بانه ویترین مطرح شده و تاییدیه برای ثبت گرفته شود !
+دقت شود برای کالاهای سنگین که با روش پیک اختصاصی ارسال می شوند در صورت انتخاب روش پیکی در سایت هزینه حمل و نقل محاسبه شده و بصورت پیش پرداخت از خریدار اخذ خواهد شد و مانده قیمت دستگاه درب منزل از خریدار بعد تست کالا دریافت می شود!
بهره گیری از مشاوره تلفنی کارشناسان فروش بانه ویترین حس یک برنده را به خریدار خواهد داد !
09182854047-9