banehvitrin support
صفحه اصلی درباره ما محصولات جدید لیست قیمت تماس با ما
چهارشنبه، 25 مهر، 1397
فروشگاه آنلاین بانه ویترین
0
0
0
پشتیبانی قدرتمند بانه ویترین
پاسخگوی از ساعت 9 صبح الی 10 شب
پشتیبانی تلگرامی 0939 - کلیک کنید -
پشتیبانی تلگرامی 0937 - کلیک کنید -
پشتیبانی تلگرامی 0935 - کلیک کنید -
جدیدترین اخبار
جدیدترین مقالات
راهنمای جامع خرید غذاساز
راهنمای جامع خرید غذاساز
راهنمای جامع خرید اتوپرس
راهنمای جامع خرید اتوپرس
راهنمای جامع خرید چرخ خیاطی
راهنمای جامع خرید چرخ خیاطی
راهنمای جامع خرید بخارشوی
راهنمای جامع خرید بخارشوی

رویه های باز گرداندن کالا

     

                                                       بدون شک یکی از دغدغه های کاربران اینترنت در خریدهای اینترنتی وجود ایراد در محصول و یا تناقض و مغایرت در ارائه اطلاعات و محصول دریافتی است!
به زبان عامیانه بگوییم که خیلی ها از خرید اینترنتی بخاطر همین مسله که کسی بعد از پرداخت وجه برای خدمات پس از فروش و یا برگشت کالا و تعویض پاسخگو نیست می نالند! و همه هم به این مسئله واقف هستیم فروشگاهی که خود مشتری مدار نباشد و حقوق مشتری را رعایت نکند گرفتن حق و حقوق از آن فقط از طریق راه پر پیچ و خم محاکم قضایی و آن هم با وجود محدودیت ها و اتلاف وقت فراوان امکان پذیر است و گاها خیلی از زیان دیده ها در وسط راه با تجربه تلخ خرید اینترنتی بی خیال قضیه شده و خود را داغ دیده خرید اینترنتی می بینند و حتی به دیگران هم خرید از اینترنت را به شدت منع میکنند!
خالی از لطف نیست  عنوان کنیم بعد از متولد شدن نماد اعتماد الکترونیکی و با فشار وزارت صنایع و معادن تا حدودی مقوله تعویض 7 روزه به اجبار جا باز کرده و هم اکنون تمامی وب سایت های دارای نماد اعتماد بدون تردید باید دارای بخشی تحت عنوان تعویض در 7 روز باشند و این جزو قوانین تجارت الکترونیک ایران است و در تمامی فروشگاه های اینترنتی دارای نماد باید رعایت شود!

اما تا چه حد قضیه ای به این مهمی رعایت می شود؟

سری به اینترنت و گوگل بزنید برای عبارت " رویه های بازگرداندن کالا " جستجوی انجام دهید بدون شک به سایت های زیادی در نتایج گوگل برای این عبارت برخورد خواهید کرد!
بدون تردید اگر 20 سایت اول را باز کنید می بینید مطالب تمامی این وب سایت ها کپی و از سایت دیجی کالا برای این بخش مهم کاری استفاده کرده اند و این نشان می دهد این وب سایت ها هیچ ارزشی برای این بخش قائل نبوده و حاضر نبوده اند با نوشتن متنی منحصر بفرد تجارت خودشون با کاربران خود ارتباط برقرار کنند و توضیح و شرایطی اعلام کنند که مختص حرفه خودشان است و این یعنی ما هم ضمانت تعویض داریم و به ما هم اعتماد کنید! ولی این یک حرف و است و با عمل دارای فاصله!

خوب با بیان تمام این موارد حرف حساب چیه؟


باید خدمت کاربران عزیز بانه ویترین عرض کنم گارانتی تعویض 7 روزه در بانه ویترین با تغییراتی مثبت بصورت 10 روز و 30 روز ارائه میگردد ولی با شرایط خاص!

شرایط :
+ برای دسته بندی لوازم سنگین از جمله تلویزیون ها ، یخچال ، لباسشوی ظرفشوی ، کولرگازی ، ... کلیه لوازمی که ارسال آنها از طریق پیک یا باربری انجام می شود به ازای صدور کارت گارانتی تعویض انتخابی کاربر هزینه دریافت خواهد شد!
+ برای سایر دسته بندی ها و لوازم سبک تر و ارسالی های از طریق پست هزینه گارانتی تعویض دریافت نمی شود!

                                               

خوب وقتی این قانون هست چرا باید هزینه دریافت شود؟

این درست که در قانون تجارت الکترونیک باید امکان 7 روز تعویض به کاربر داده شود ولی عنوان نشده هزینه دریافت شود یا خیر! و باید این قضیه را عنوان کنیم که در هیچ کجای دنیا و به اخص در ایران چیزی یا خدماتی بصورن رایگان ارائه نمی شود و همه بخوبی به این قضیه واقفیم که در عوض وجود قانون همه راه در رو و دور زدن و استفاده از تبصره ها را هم دارند! لذا گزینه ضمانت تعویض 10 روز و 30 روز واقعی در بانه ویترین موجود است ولی با هزینه!

آیا واقعا با پرداخت هزینه گارانتی تعویض خدمات درخور و لازم ارائه می شود؟

بدون شک همه می دانیم وقتی رقابت کاری بین فروشگاه ها بالاست همه قیمت ها را به کمترین سطح ممکن رسانده و حاشیه سود برای فروشگاه به کمترین درصد ممکن می رسد و در این میان همه هم قول خدمات تعویض را برابر قانون نماد میدهند ولی واقعیت این است با این حاشیه سود پایینی که از فروش انجام شده عاید فروشگاه می شود در صورت مشکل کسی امکان ارائه تعویض رایگان را ندارد و بدون شک خریدار گرقتار وعده های دروغین خواهد شد!

آیا این یک توجیه برای دریافت پول در عوض خدمات است ؟

بله این یک توجیه منطقی برای ارائه صحیح خدمات تعویض بود و بدون شک شما در حین ثبت سفارش با انتخاب گارانتی تعویض و پرداخت تعرفه لازم از خدمات صد در صدی این بخش استفاده خواهید کرد!

یعنی ما با پرداخت هزینه گارانتی تعویض تحت هر شرایطی خدمات را خواهیم گرفت؟

تحت هر شرایطی هم اغراق آمیز و ممکن است بدور از واقعیت باشد و برای هر دسته بندی از محصولات شرایط استفاده از خدمات متفاوت است ولی بدون شک یک سری شرایط برای همه محصولات باید برقرار باشد تا این خدمات بصورت کامل ارائه شود!

این شرایط کلی را لطفا بیان کنید ؟

وجود تناقض در کالا و اطلاعات ارائه شده و یا مشکل فنی در محصول باید ظرف 24 تا 48 ساعت بعد تحویل و یا در موارد نصبی بعد نصب به کارشناس خدمات پس از فروش بانه ویتزین اطلاع داده شود!
جعبه بسته بندی دستگاه و کلیه لوازم جانبی دسنگاه باید صحیح و سالم برای مرجوع نمودن در دست خریدار بوده و همراه کالا برای ما ارسال گردد بدون شک کالای بدون جعبه امکان تعویض ندارد و یا لوازم جانبی مفقود شده هم از ارزش کالای مرجوعی کاسته و شرایط تعویض دشوار خواهد شد!
ایجاد عیب فنی یا ظاهری در حمل و نقل هم شامل تعویض خواهد بود و بدون معطلی در همان لحظه تحویل مرجوع انجام می شود !
در صورت باز نکردن دستگاه و استفاده نکردن و عدم تخل و تصرف در دستگاه در صورت انصراف امکان بازگشت وجه مقدور است!

                                                                        

خوب تعرقه استفاده از خدمات تعویض 10 روز و 30 روز چیه؟


هزینه و تعرفه استفاده از این خدمات با توجه به نوع کالا و سفارش هم از طریق تلفنی با کارشناسان فروش و هم در سایت در مراحل ثبت سفارش و در صفحه کالا قابل انتخاب می باشد! برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان فروش و یا واحد خدمات پس از فروش هماهنگ کنید!

من گارانتی تعویض نخواهم یعنی اصلا امکان تعویض ندارم ؟


برای کلیه کالاهایی که با پیک ارسال و تحویل می شود شما می توانید قبل پرداخت مبلغ کالا سفارش و کالا را بررسی و تست کنید بعد مبلغ را پرداخت کنید و اگر حین تست با مغایرت و یا ایراد فنی برخورد کردید در لحظه تحویل امکان تحویل نگرفتن و مرجوع نمودن ممکن هست و کالای مجددی برای شما ارسال خواهد شد!

پس ضمانت تعویض برای چیست؟

ضمانت برای بعد تحویل است و شما در حین استفاده بعد از چند روز ایراد کالا برایتان مشخص شد امکان تعویض خواهید داشت و حسن این ضمانت بسیار بالاست!

چقدر احتمال خرابی دارید ؟

امکان خرابی در اجناس ارائه شده در بانه ویترین حدود % 5 است و ضمانت تعویض برای غلبه مشتریان بر این درصد پایین است و با انتخاب این ضمانت درواقع شما احتیاط صد در صدی کار را رعایت کرده اید!

توصیه شما چیست ؟

توصیه تیم پشتیبانی بانه ویترین برای سلایق و کاربری های مختلف متفاوت هست بهتر است قبل سفارش با کارشناسان ما صحبت کنید و نظر ما را جویا شوید بطور قطع ما با تهیه تمام تمهیدات امنیتی برای مشتری موافقیم که بهیچ عنوان حق مشتری ضایع نشود ولی در شرایطی هم پیش آمده با توجه به محدودیت ها نظر متفاوتی ارائه کرده ایم!

                                         

     
ادامه

ورود به حساب کاربری

مشتری جدید هستید؟ ثبت نام کنید

مشتری جدید هستم