banehvitrin support
صفحه اصلی درباره ما محصولات جدید لیست قیمت تماس با ما
دوشنبه، 29 مرداد، 1397
فروشگاه آنلاین بانه ویترین
0
0
0
پشتیبانی قدرتمند بانه ویترین
پاسخگوی از ساعت 9 صبح الی 10 شب
پشتیبانی تلگرامی 0939 - کلیک کنید -
پشتیبانی تلگرامی 0935 - کلیک کنید -
پشتیبانی تلگرامی 0937 - کلیک کنید -
جدیدترین اخبار
جدیدترین مقالات
راهنمای جامع خرید غذاساز
راهنمای جامع خرید غذاساز
راهنمای جامع خرید اتوپرس
راهنمای جامع خرید اتوپرس
راهنمای جامع خرید چرخ خیاطی
راهنمای جامع خرید چرخ خیاطی
راهنمای جامع خرید بخارشوی
راهنمای جامع خرید بخارشوی

رویه های ارسال سفارش

     


روشهای ارسال سفارشات در بانه ویترین به ترتیب اهمیت شامل موارد زیر است :

پیک اختصاصی : تست کالا درب منزل سپس دریافت وجه ! امکان مرجوع کالا در صورت مشکل!
پیک اختصاصی بانه ویترین
در این روش که عمده سفارشات نیز از همین طریق ارسال می شود خریدار مبلغ سفارش را درب منزل بعد از تست صحت و سلامت کالا به پیک پرداخت می کند ، کالای ارسال شده در این حالت هزینه حمل پیک اختصاصی را متحمل خواهد شد که برای هر کالا و هر شهر و هر مسیری هزینه استفاده از این حالت متفاوت می باشد که در سایت محاسبه شده و حین ثبت سفارش در معرض دید برای انتخاب این حالت قرار خواهد گرفت ، با انتخاب روش پرداخت درب منزل فقط هزینه حمل بعنوان پیش پرداخت از مشتری دریافت می شود و مابقی مبلغ کالا درب منزل بعد تست دریافت می شود ، در ثبت سفارش تلفنی این هزینه حمل دقیق تر به خریدار اعلام می شود و حین ثبت فاکتور باید از طرق شیوه های پرداخت به حساب فروشگاه واریز شود!

- دقت شود در این روش برای کالاهایی که نیاز به نصب دارند دستگاه روشن نخواهد شد و فقط صحت و سلامت فیزیکی تست شده و تسویه باید با پیک انجام شود و در زمان نصب اگر کالا مشکلی داشته باشد و توسط نصاب شرکت محرض گردد امکان تعویض مهیا خواهد شد!

- این روش عمدتا برای لوازم سنگین برقی کاربرد دارد که امکان ارسال از طریق روش های دیگر مهیا نیست یا ریسک کار برای مشتری بالاست ولی هم اکنون این روش برای اکثر لوازم خانگی برای اکثر مسیرها با یک پیش پرداخت جزیی امکان استفاده از این حالت ممکن می باشد!

- مدت زمان تحویل در این روش برای شهرهای نزدیک بین 12 الی 24 ساعت بوده و برای شهرهای دور بین 24 الی 72 ساعت می باشد!

باربری و تیپاکس : اول واریز مبلغ سپس ارسال سفارش به مقصد ! امکان مرجوع و استفاده از بیمه جبران خسارت در صورت مشکل!


باربری برای لوازم خانگی سنگین یا بزرگ مانند یخچال معمولی و ساید‌بای‌ساید، ماشین لباس‌شویی، ماشین ظرف‌شویی، اجاق گاز و فرتوکار، میز تلویزیون ،کولر گازی ، میز تلویزیون و دستگاه کپی حجیم و ایستاده  است و کالا به‌صورت پس‌کرایه (پرداخت هزینه باربری هنگام تحویل مرسوله) ارسال خواهد شد.

 لطفا به موارد زیر دقت داشته باشید:
 - باربری تنها مسوول تحویل سفارش است و باز کردن جعبه و نصب کالاهایی که باید توسط نصاب شرکت مربوط راه اندازی شوند (مانند تلویزیون، ماشین لباسشویی و نظیر آن) تنها باید توسط نصاب مجاز انجام شود. برای این منظور لازم است خریدار با شرکت مربوط یا نمایندگی مجاز آن تماس بگیرد. در غیر  این صورت امکان استفاده از هرگونه گارانتی یا خدمات پس از فروش از بین خواهد رفت.
- روش باربری تنها ویژه کالاهای بزرگ است و در صورت انتخاب برای سایر کالاها، روش ارسال تغییر پیدا خواهد کرد و  دست‌کم 1 روز تحویل سفارش را به تعویق خواهد انداخت.
- تعرفه ارسال با این روش تلفنی توسط کارشناسان فروش اعلام خواهد شد و یا در سایت حین ثبت سفارش در سایت محاسبه و قابل انتخاب می باشد و در صورت انتخاب کل مبلغ سفارش از کاربر توسط درگاه پرداخت دریافت خواهد شد و فقط مبلغ کرایه ای جزیی در مقصد به باربری باید توسط مشتری پرداخت شود!
پست پیشتاز : اول واریز مبلغ سفارش سپس ارسال ! امکان مرجوع و یا استفاده از بیمه جبران خسارت در صورت مشکل !
پست پیشتاز بانه ویترین

در این روش ارسال سفارشات با روش معمول پست پیشتاز و تعرفه معمول این روش انجام خواهد شد که معمولا برای سفارشات سبک وزن و ابعاد بسته بندی کمتر از 60 * 60 این حالت کم هزینه تر بوده و برای شهر های دور از آن استفاده می شود!

- در این روش کل مبلغ سفارش با هزینه حمل قبل ارسال باید توسط مشتری واریز شود تا ارسال نکمیل شود!

-پس از پردازش سفارش و تحویل به پست، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین 24 تا 72 ساعت کاری است.

-برخی از کالاها در فروش‌های ویژه و طرح‌های تشویقی فروش ممکن است فقط از طریق پست پیشتاز ارسال شوند، در این صورت این موضوع در هنگام ثبت سفارش به اطلاع کاربر می‌رسد.

-در مورد کالاهای ارسالی با این روش ، در صورت وجود ایراد در کالایی که توسط پست تحویل داده شده است، مشتری موظف است همان روز نسبت به بازگرداندن آن اقدام کند.

در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می‌توانید مرسوله را از طریق سایت شرکت پست به آدرس زیر پیگیری کنید:

http://itemtracking.post.ir

ترمینال : اول واریز مبلغ سپس ارسال سفارش ! مطمئن و امکان مرجوع نمودن سفارش در صورت مشکل! بدون چتر حمایتی بیمه و جبران خسارت!
باربری ترمینال
در صورت درخواست خریدار با هزینه های مناسب تر تقریبا نصف هزینه های پیک لوازم سنگین را می توان با این روش برای شهرهایی که به بانه اتوبوس دارند ارسال کرد پس خریدارانی که از طریق وب سایت به صورت اینترنتی و خرید آنلاین یا بصورت تلفنی با کارشناسان اقدام به خرید نموده اند بعد از واریز مبلغ می توانند در قسمت توضیحات و یا با انتخاب کلید ارسال از طریق ترمینال امکان تحویل کالا را از طریق ترمینال مسافربری داشته باشند.

-در این روش کل مبلغ قبل از ارسال باید توسط مشتری واریز شود!

-زمان تحویل بین 24 الی 48 ساعت می باشد!

-در این روش تست کالا توسط کارشناسان بخش ارسال شرکت انجام شده و سپس ارسال انجام می شود و تست برای خریدار نیز توسط نصاب شرکت در صورت گارانتی حین نصب انجام می شود!

- در صورت نیاز به تعویض کالا مطابق قوانین گارانتی تعویض باید کالای مرجوعی نهایت 24 ساعت بعد تحویل از ترمینال جهت تعویض به دفتر فروشگاه ارسال شده باشد!

در آخر:
تمامی روش های ارسال از اطمینان بسیار بالایی برخوردار بوده و برای هر سلیقه و با هر حجمی می توان یک روش را پیشنهاد داد !
توصیه ما به شما کاربر عزیز این است با کارشناسان ما تماس بگیرید و اطمینان داشته باشید ما بهترین روش را با توجه به سفارش شما بصورت تضمینی پیشنهاد خواهیم داد!

با احترام
تیم ارسال بانه ویترین


     
ادامه

ورود به حساب کاربری

مشتری جدید هستید؟ ثبت نام کنید

مشتری جدید هستم