banehvitrin support
صفحه اصلی درباره ما محصولات جدید لیست قیمت تماس با ما
سه شنبه، 03 مهر، 1397
فروشگاه آنلاین بانه ویترین
0
0
0

ثبت سفارش سریع

به دلیل نوسانات ارز و پایدار نبودن قیمت ها برای اطلاع از قیمت دقیق محصولات با ما تماس بگیرید!

آبمیوه گیری استیل فیلیپس HR 1861[HR 1861]

موجود
آبمیوه گیری استیل فیلیپس  HR 1861
آبمیوه گیری استیل فیلیپس  HR 1861
آبمیوه گیری استیل فیلیپس  HR 1861
برای خرید این محصول با ما تماس بگیرید
پشتیبانی تلگرامی 0939 - کلیک کنید -
پشتیبانی تلگرامی 0935 - کلیک کنید -
پشتیبانی تلگرامی 0937 - کلیک کنید -

آبمیوه گیری استیل فیلیپس  HR 1861

 آب میوه گیری HR-1861با قدرت فوق العاده 700 وات قادر به گرفتن انواع آب میوه ها در عرض چند ثانیه می باشد. ازاین دستگاه با وجود داشتن دهانه باز کل میوه و سبزی را بدون نیازبه خرد کردن اولیه می توانید استفاده کنید و از گرفتن آب میوه ها لذت ببرید.

آب میوه گیری فیلیپس دارای 2 تنظیم سرعت می باشد که این امکان را به شما میدهد تا با توجه به میوه های نرم و سفت آن را تنظیم و استفاده کنید. صافی بی نظیر این دستگاه با وجود سوراخ های خیلی ریز قطره ای را هدر نمی دهد و حداکثر آب میوه را به شما تحویل می دهد.
جنس بدنه دستگاه مدل HR1861 جهت دوام و استحکام بیشتر از آلومینیوم آنودی براق شده ساخته شده است که براقی دستگاه نه تنها ظاهری بسیار زیبا می بخشد بلکه با یک دستمال مرطوب به راحتی قابل تمیز شدن می باشد. تمامی قطعاتی که درگیر با آب میوه گیری است از قبیل درپوش ، کفی و تیغه های این دستگاه قابل جدا سازی و قابل شستشو در ماشین ظرفشویی می باشد.
همچنین آب میوه گیری Philips دارای پایه های پلاستیکی مستحکمی که باعث ثبات بیشتر ومانع از لرزش و ارتعاش دستگاه درهنگام کار می باشد. از خصوصیات این آبمیوه گیری مدل HR/1861 وجود ظرف تفاله گیری 2 لیتری و پارچ مدرج 1.5 لیتری است که بدون وقفه و خیلی سریع امکان گرفتن آب میوه بیشتر را در یک وعده برای کلیه اعضای خانواده فراهم می کند و دیگر مانند آب میوه گیری های قبلی نیازی به هر چند دقیقه تخلیه مخزن نمی باشد.
نمودار قیمت
دیدگاه کاربران
در این رابطه هیچ نظری توسط کاربران نوشته نشده است
نوشتن نظر
این لوازم نیز کاربردی هستند

ورود به حساب کاربری

مشتری جدید هستید؟ ثبت نام کنید

مشتری جدید هستم